Indų sklalavimo priemonė indaplovėms, Sodasan

Indų sklalavimo priemonė indaplovėms, Sodasan

Nauja prekė

In Stock

€ 6,95

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 8 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 8 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,08.


Apie prekę

Šis indų skalavimo skystis indaplovėms mažina vandens spaudimą indų paviršiuje, dėl ko šie nudžiūsta greičiau. Rezultatas – spindintys indai be jokių dėmių. Be enzimų, be GMO, sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė. Netoksinė, saugi aplinkai.

Dozavimas: pilkite šį skalavimo skystį į specialų indaplovės skyrelį. Vadovaukitės nurodymais dėl dozavimo, kaip nurodyta jūsų indaplovės instrukcijoje. Periodiškai papildykite savo indaplovę Sodasan atstatomąja druska.

Sudedamosios dalys: >30 vandens, 15-30% citrinos rūgšties, 5-15% alkoholio, <5% citrato, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Venkite kontakto su oda ir akimis. Patekus ant odos ar į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Indų sklalavimo priemonė indaplovėms, Sodasan

Indų sklalavimo priemonė indaplovėms, Sodasan

Sodasan indų skalavimo priemonė indaplovėms suteikia ką tik išplautiems indams blizgesio - ir jokių vandens lašelių! Tyrimais patvirtinta hipoalerginė priemonė. Netoksiškas, be fermentų, kvapo ir GMO. „Ecocert“ ir „Ecogarantie“ sertifikuota.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

3 other products in the same category: