Skalbimo milteliai levandų aromato, EDL Nature, 2kg

Skalbimo milteliai levandų aromato, EDL Nature, 2kg

353839491150

Nauja prekė

€ 15,95

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 15 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 15 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,15.


Apie prekę

Skirti baltiems drabužiams skalbti rankomis ir mašina. Levandų kvapo, su natūraliais ekologiškais eteriniais aliejais. Puikiai išskalbia įvairiose temperatūrose. Užtenka vos 50 g šios efektyvios priemonės 5 kg skalbinių išskalbti. Sudėtyje yra baliklio – natrio perkarbonato (100% biologiškai suyrantis).

Naudojimas: skalbiant rankomis: 50 g miltelių ištirpinkite 5 l vandens, tada dėkite skalbinius; skalbiant mašina: pilkite miltelių priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių nešvarumo (žr. lentelę ant pakuotės). Kad taupytumėte vandenį ir energiją, stenkitės visada įkrauti pilną mašiną.

Kad skalbiniai būtų purūs ir lengvai lyginami, naudokite levandų kvapo skalbinių minkštiklį EDL NATURE.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis skubiai, praplaukite tekančiu vandeniu. Nurijus, skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudėtis:  15-30% balinimo medžiaga su aktyviu deguonimi, <5% nejoninės ir anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, fermentai (genetiškai modifikuoti), natūralūs kvapikliais iš levandų eterinio aliejaus (limonenas, linalolas). Kadangi sudėtyje yra linalolo, gali sukelti alerginę reakciją.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Skalbimo milteliai levandų aromato, EDL Nature, 2kg

Skalbimo milteliai levandų aromato, EDL Nature, 2kg

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

8 other products in the same category: