Skalbimo tabletės ECOVER, 32 vnt.

Skalbimo tabletės ECOVER, 32 vnt.

5412533001921

Nauja prekė

€ 12,49

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 12 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 12 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,12.


Apie prekę

Baltiems ir spalvotiems visos šeimos skalbiniams.

Šios skalbimo tabletės tinka baltiems ir spalvotiems visos šeimos skalbiniams. Jos patogios naudoti ir užtikrina tobulą skalbinių švarą. Sudėtyje nėra optinių baliklių ir chloro. Tabletės skirtos skalbti mašina.

ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

✓  Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų
✓  Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį
✓  Nebandomi su gyvūnais
✓  Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų
✓  Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies
  Gaminiai patikrinti dermatologų

Naudojimas:

špakuokite tabletę ir įdėkite ją į dozatorių. Sekite drabužių skalbimo nurodymus. Naudokite vieną tabletę lengvai nešvariems skalbiniams skalbti,  vidutiniškai nešvariems skalbiniams 2 tabletes, o labai nešvariems skalbiniams – 3 tabletes (žr. lentelę). Nenaudokite vilnoniams ir šilkiniams audiniams skalbti. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis nedelsiant gausiai praplauti jas vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti gaminio pakuotę.

Sudėtis:

15-30% baliklis deguonies pagrindu, ceolitai, 5-15% anijoninės ir nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, celiuliozė, natrio silikatas, bikarbonatas, < 5% polipeptidai, muilas, baliklio aktyvatorius, citratai, glicerinas, magnio sulfatas, bentonitas, celiuliozės dariniai, kvapiosios medžiagos (Levandos; sudėtyje yra limoneno, linalolio)


Charakteristikos
Brandas Ecover

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Skalbimo tabletės ECOVER, 32 vnt.

Skalbimo tabletės ECOVER, 32 vnt.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: