Skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams, Sodasan, 1.5l

Skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams, Sodasan, 1.5l

401988601530

Nauja prekė

In Stock

€ 9,92

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,09.


Apie prekę

Bekvapis skystas skalbiklis nedirgina jautrios odos ir tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir natūralų šilką (vilnai ir šilkui naudoti Sodasan skalbiklį vilnos ir šilko audiniams). Tinka skalbti įvairios temperatūros vandenyje. Užtenka 20 skalbimų. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė, be enzimų, be GMO. Labiau užterštiems audiniams skalbti papildomai naudokite Sodasan deguoninį baliklį.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, natūralus augalinis muilas (anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos), <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, iminodisukcinatas, poliaspartatas, citratas, alkoholis (etanolis).

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams, Sodasan, 1.5l

Skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams, Sodasan, 1.5l

Sodasan skystas bekvapis skalbiklis skirtas švelniam spalvotų audinių ir drabužių skalbimui. Tinka visiems spalvotiems drabužiams, išskyrus šilką ir vilną, naudojant skalbimo mašinose skalbti nuo 30° C iki 95° C. Produktas ypač rekomenduojamas vaikučių ir kūdikių drabužiams plauti, taip pat žmonėms, turintiems jautrią odą. Užtenka 20 skalbimų, bekvapis, sertifikuota ECOCERT.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

27 other products in the same category: