Sodasan sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

Sodasan sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

401988601550

Nauja prekė

In Stock

€ 7,70

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,07.


Apie prekę

Specialus skalbiklis, skirtas sportinei aprangai ir laisvalaikio drabužiams, pagamintiems iš natūralių audinių ir audinių mišinio. Ypač tinkamas mikropluoštui, drabužiams su membranine medžiaga (pvz. Gore-tex, Sympatex). Plauna audinį higieniškai švariai ir neutralizuoja kvapus, nepažeisdamas tokių audinio savybių, kaip atsparumas vėjui, vandeniui ir pralaidumas orui. Sodasan sportinės aprangos skalbiklis tinkamas tiek skalbiant rankomis, tiek skalbimo mašina. Sudėtyje nėra optinių baliklių ir audinio minkštiklių.


Dozavimas. 1 kamštelis (= 35 ml) skirtas 4-5 kg drabužių. Esant labiau užterštiems audiniams galima pilti iki 2 kamštelių skalbiklio.


Sudėtis: >30% vandens, 5-15% cukraus pagrindo nejoninių tenzidų, anijoniniai tenzidai (iš kokoso riebalų alkoholio sulfato), <5% alkoholio, mielių ekstraktas, natūralūs kvapieji aliejai, kurių sudėtyje yra citralio ir limoneno, citratas. 100% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota Ecocert Greenlife, remiantis Ecocert Standartu (http://detergents.ecocert.com/en). Daugiau informacijos galite rasti: www.sodasan.de


Dėmesio: esant tiesioginiam kontaktui su oda, ji gali sudirgti.


Saugos instrukcijos: neleiskite vaikams imti į rankas. Priemonės patekus į akis, nedelsiant gerai išplaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos, gerai nuplaukite gausiu kiekiu vandens ir muilu. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.


Gamintojas:
SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Sodasan sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

Sodasan sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

Audinį tausojantis funkcinės tekstilės skalbiklis (21 skalbimui)

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

19 other products in the same category: