Indų plovimo tabletės indaplovėms, Sodasan, 25 vnt./625 g

Indų plovimo tabletės indaplovėms, Sodasan, 25 vnt./625 g

401988602426

Nauja prekė

In Stock

€ 7,00

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,07.


Apie prekę

Šios tabletės puikiai šalina nešvarumus ir tirpdo riebalus ant indų. Be enzimų, be GMO, be fosfatų, be chloro, be kvapiųjų medžiagų. Sertifikuota ECOCERT. Netinka švino krištolui, rankomis dažytam porcelianui, sidabriniams stalo įrankiams.

Naudojimas: paimkite vieną tabletę ir išpakuokite ją. Įmeskite tabletę į tam skirtą skyrelį indaplovėje. Jeigu indai labai nešvarūs, galite naudoti 2 tabletes vienam plovimui. Geriausiems rezultatams pasiekti kartu naudokite Sodasan atstatomąją druską indaplovėms ir Sodasan indų skalavimo priemonę indaplovėms.

Sudėtis: >30 citratų, 15-30% silikatų, sodos pelenai, 5-15% deguoninio baliklio, poliaspartatas, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Gali stipriai pažeisti akis. Dirgina kvėpavimo takus ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo and odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Po kontakto su oda nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Indų plovimo tabletės indaplovėms, Sodasan, 25 vnt./625 g

Indų plovimo tabletės indaplovėms, Sodasan, 25 vnt./625 g

Itin efektyvios Sodasan indų plovimo tabletės tiks visoms įprastoms indaplovėms. Sudėtyje tik augalinės plaunančios medžiagos ir jokių cheminių baliklių. Džiaukitės ECOCERT sertifikuotomis indų plovimo tabletėmis kiekvieną dieną!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

6 other products in the same category: