Vaisių ir daržovių ploviklis, EDL Nature, 500ml

Vaisių ir daržovių ploviklis, EDL Nature, 500ml

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 5,40

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Kruopštus vaisių ir daržovių plovimas padeda pašalinti purvo ir dirvožemio likučius, kurie gali būti gausiai užteršti mikroorganizmais.

Naudojimas: prieš naudojimą sukratykite. Priemonę galite pilti tiesiai ant vaisiaus ar daržovės arba juos pamirkyti. Naudojant tiesiogiai: pilkite tiesiai ant vaisiaus (0,25 ml) ir švelniai nuplaukite. Nuskalaukite švariu vandeniu ir švelniai patrinkite. Mirkymas: 15 ml priemonės įpilkite į 1,5 ml švaraus vandens. Vaisius švelniai patrinkite. Mirkykite 1 minutę. Nuskalaukite švariu vandeniu ir švelniai patrinkite.

Sudedamosios dalys: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų. Taip pat sudėtyje yra vandens, karbonatų, druskų, rūgštingumą reguliuojančių medžiagų. 99,9 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prireikus mediko patarimo, turėkite su savimi buteliuką ar jo etiketę. Tausodami aplinką laikykitės naudojimo instrukcijų.

Gamintojas Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vaisių ir daržovių ploviklis, EDL Nature, 500ml

Vaisių ir daržovių ploviklis, EDL Nature, 500ml

19 other products in the same category: