Kalkių nuosėdų valiklis, Sodasan, 1l

Kalkių nuosėdų valiklis, Sodasan, 1l

401988601750

Nauja prekė

In Stock

€ 6,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,06.


Apie prekę

Šiame valiklyje esanti citrinų rūgštis pasižymi labai žemu pH, o tai reiškia, jog valiklis yra pajėgus ištirpinti kalkių nuosėdas. Citrinų rūgštis neturi kvapo, dėl ko yra tinkama naudoti maisto pramonėje. Efektyviai šalina kalkių nuosėdas nuo elektrinių prietaisų paviršių, tokių kaip kavos aparatai, indaplovės, skalbimo mašinos, elektriniai virduliai ir kt. Sertifikuota ECOCERT, be konservantų, be kvapiųjų medžiagų, tinka veganams.

Naudojimas: skalbimo mašinoms: įpilkite 1 l valiklio į skalbimo mašiną be skalbinių ir nustatykite skalbimo režimą skalbti 60ºC temperatūroje; indaplovėms: 1 l valiklio įpilkite į indaplovę ir paleiskite veikti tuščią indaplovę; kavos aparatams: 200 ml valiklio ir 800 ml vandens leiskite bėgti per aparatą, po to paleiskite švarų vandenį, kol vanduo taps skaidrus. Visuomet laikykitės gamintojo nurodymų! Neskiestą priemonę pilkite ant kriauklių, klozeto, keraminių detalių ar plytelių, leiskite įsigerti ir nuplaukite švariu vandeniu. Naudodami valiklį dėvėkite gumines pirštines! Kadangi priemonė yra itin rūgštinė, laikykitės visų naudojimosi ir saugumo instrukcijų.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% citrinų rūgšties.

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Patekus į akis ar ant odos, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kalkių nuosėdų valiklis, Sodasan, 1l

Kalkių nuosėdų valiklis, Sodasan, 1l

Sodasan priemonė kalkių nuosėdoms valyti puikiai pašalina kalkių likučius nuo plytelių, vonios įrangos, dušo kabinų, kavos aparatų, skalbimo mašinų, virdulių, lygintuvų ir kitų buitinių prietaisų. Priemonė yra bekvapė. Sertifikuota ECOCERT.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

13 other products in the same category: