Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, EDL Nature, 1l

Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, EDL Nature, 1l

353839451132

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 13,45

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 13 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,13.


Apie prekę

Ekologiškas valiklis, kuris apsaugo nuo kanalizacijos užsikimšimo ir blogo kvapo. Valiklio pagrindas yra biologiniai mikroorga­nizmai skaidantys visų rūšių organines atlie­kas (riebalus, muilą, popierių, plaukus ir kt.). Neleidžia vamzdžiuose susidaryti kamščiams, kurie skleidžia nemalonų kvapą.

Naudojimas: nuolatinei priežiūrai, kad nesusidarytų kamščiai, įpilkite po pusan­tro dangtelio (45ml) į kiekvieną nutekamąjį vamzdį ir palikite kuriam laikui, kad mikro­organizmai pradėtų veikti. Užsikimšusiems vamzdžiams valyti įpilkite nuo 250ml iki 500ml skysčio ir palikite per naktį. Tada ska­laukite, kol vanduo pradės pratekėti be kliūčių. Priemonę laikykite vėsioje vietoje ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kontakto su akimis ir oda. Panaudoję nusiplaukite ran­kas. Nurijus, kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudėtis: bakterijos (bacillus, ne patogeni­nės), genetiškai nemodifikuoti fermentai, kon­servantai (2-bromo-2-nitropropano-l, 3-diol-benzisotiazolonas, natrio benzoatas), kvapiklis limonenas.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, EDL Nature, 1l

Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, EDL Nature, 1l

Ekologiškas valiklis, kuris apsaugo nuo kanalizacijos užsikimšimo ir blogo kvapo. 

9 other products in the same category: