Stipraus poveikio valomasis WC gelis su eglių aromatu, Sodasan, 750ml

Stipraus poveikio valomasis WC gelis su eglių aromatu, Sodasan, 750ml

401988602070

Nauja prekė

In Stock

€ 6,49

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,06.


Apie prekę

Šiame gelyje esanti citrinų rūgštis pasižymi labai žemu pH, o tai reiškia, jog gelis yra pajėgus ištirpinti nuosėdas. Paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus padeda pašalinti nešvarumus. Ksantano gumos tirštiklis užtikrina tirštą valiklio konsistenciją, dėl ko valiklis gerai limpa prie klozeto paviršiaus. Eteriniai aliejai suteikia gaivų žolelių aromatą. Sertifikuota ECOCERT, be konservantų.

Naudojimas: užpilkite valiklio ant klozeto iš vidaus, tiesiai po klozeto lanku. Paskirstykite su šepečiu, leiskite įsigerti keletą akimirkų ir nuplaukite. Įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti užpiltą valiklį palikite veikti per naktį.

Sudedamosios dalys:>30% vandens, <5% citrinų rūgšties, trinatrio citratas, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (kokosų aliejaus alkoholio sulfatas), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra limoneno, ksantano guma, chlorofilas.

Paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Dėmesio! Dirgina akis ir odą. Gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus į akis, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens bent keletą minučių. Išsiimkite dėvimus kontaktinius lęšius, jeigu jie leidžiasi lengvai išimami, ir skalaukite toliau. Prarijus, jeigu pasijutote blogai, kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę. Patekus ant odos nuplaukite dideliu kiekiu muilo ir vandens.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stipraus poveikio valomasis WC gelis su eglių aromatu, Sodasan, 750ml

Stipraus poveikio valomasis WC gelis su eglių aromatu, Sodasan, 750ml

Dėl labai žemo pH lygio, citrinų rūgšties ir cukraus paviršinio aktyvumo medžiagų, esančių Sodasan Power Gel tualeto valymo gelyje, jis efektyviai išvalo šlapimo ir kalkių nuosėdas, taip pat nešvarumus ir riebalus. Patogus dozatorius leidžia pasiekti ir itin sunkiai pasiekiamas vietas. Efektyvi ir higieniška švara!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

7 other products in the same category: