Klozeto valiklis, ekologiškas, 750ml Almacabio

Klozeto valiklis, ekologiškas, 750ml Almacabio

BCH53

Nauja prekė

€ 5,70

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Ekologiškas„Almacabio“ klozeto valiklis šalina muilo, kalkių ir kitas nuosėdas. Tinka valyti klozetui, nerūdijančio plieno, emaliuotiems, keramikos, stiklo paviršiams.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų.

Naudojimas: maždaug iš 10 cm atstumo purkšti ant valomo paviršiaus, palikti mažiausiai 5 min. ir gerai nuskalauti vandeniu. Nenaudoti paviršiams, jautriems rūgščiam pH.Dėmesio! Dirginantis, vengti sąlyčio su oda ir akimis.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš dalinai perdirbto plastiko.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Q reikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos. Produktai tinka veganams.

Sudėtis

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.

Sudėtis (INCI): citric acid, lactic acid, ethanol, coceth-7, sodium coceth sulfate, xanthan gum, parfum.

Cheminė sudėtis: 5-15% citrinų rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), <5% anijoninių ir nejoninių PAM (iš kokosų), pieno rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), bioetanolis (iš mikrobinių kultūrų), kvapai.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Klozeto valiklis, ekologiškas, 750ml Almacabio

Klozeto valiklis, ekologiškas, 750ml Almacabio

Ekologiškas„Almacabio“ klozeto valiklis šalina muilo, kalkių ir kitas nuosėdas.

10 other products in the same category: