WC gaiviklis, EDL Nature, 50ml

WC gaiviklis, EDL Nature, 50ml

353839451110

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 5,20

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

WC gaiviklis su laikikliu. Valo ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, pašalina nemalonius kvapus. Skirtas klozetams ir pisuarams. Su 100% natūraliais pušų ir eukaliptų eteriniais aliejais. Vieno gaiviklio užtenka iki 7 savaičių.

Naudojimas: uždėkite gaiviklio papildymą ant laikiklio ašies ir spustelkite žemyn, kad prasidurtų kamštelis. Kai pasibaigia, pakeiskite papildymą kitu. Netvirtinkite gaiviklio tiesiai po vandens srove.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis: organinės rūgštys <1%, <5% amfoterinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% polikarboksilatai: <5% citrinų rūgštis, 100% natūralūs pušų ir eukaliptų eteriniai aliejai.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Be konservantų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Atsiliepimai

Monday 29 February 2016 11.01
nusivyliau

Neteisingai pateikta informacijs, kad "vieno gaiviklio užtenka iki 7 savaičių". Man užteko šiek tiek daugiau nei savaitei. Ir tai esam 2 asmenų šeima, kuri anksti ryte išeinam, vėlai grįžtam. Gaiviklio kvapo beveik visai nejaučiau. Tik pirmom dienom vos vos.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

WC gaiviklis, EDL Nature, 50ml

WC gaiviklis, EDL Nature, 50ml

WC gaiviklis su laikikliu. Valo ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, pašalina nemalonius kvapus. Skirtas klozetams ir pisuarams.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

8 other products in the same category: