Tualeto valiklis, Sodasan, 750ml

Tualeto valiklis, Sodasan, 750ml

401988602000

Nauja prekė

In Stock

€ 6,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,06.


Apie prekę

Šiame valiklyje esanti citrinų rūgštis pasižymi labai žemu pH, o tai reiškia, jog valiklis yra pajėgus ištirpinti nuosėdas. Paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus padeda pašalinti nešvarumus. Ksantano gumos tirštiklis užtikrina tirštą valiklio konsistenciją, dėl ko valiklis gerai limpa prie klozeto paviršiaus. Sertifikuota ECOCERT, neutralaus aromato, be konservantų.

Naudojimas: užpilkite valiklio ant klozeto iš vidaus, tiesiai po klozeto lanku. Paskirstykite su šepečiu, leiskite įsigerti keletą akimirkų ir nuplaukite. Įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti užpiltą valiklį palikite veikti per naktį.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 5-15% citrinų rūgšties, <5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kokosų alkoholio sulfatas), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, ksantano guma, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra garanialio, neralio, d-limoneno, linalolio, geraniolio.

Paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus ant odos nuplaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus į akis ar kvėpavimo takus, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tualeto valiklis, Sodasan, 750ml

Tualeto valiklis, Sodasan, 750ml

Sodasan tualeto valiklis efektyviai valo, šalina kalkes, šlapimą ir kitas mineralines nuosėdas. Produkto veiksmingumą nulemia sudėtyje esanti citrinos rūgštis ir augaliniai plovikliai, kurie nepažeidžia emalio. Eteriniai žolelių aliejai steikia malonų švaros kvapą. CO2 neutralus. ECOCERT ir Certisys kontrolė.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

8 other products in the same category: