Himalajų druskos žvakidė, 800-1000 g, Natur Boutique

Himalajų druskos žvakidė, 800-1000 g, Natur Boutique

4779035113509

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 5,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Žvakidė pagaminta iš rožinės spalvos Himalajų druskos, kuri susiformavo maždaug prieš 180 milijonų metų ir šiuo metu yra kasama iš 250 m gylio.
Mokslas įrodė, kad mūsų savijauta tiesiogiai priklauso nuo teigiamų ir neigiamų jonų, esančių ore, pusiausvyros. Per didelis teigiamų jonų kiekis, kurį iššaukia TV ir kompiuterių ekranai, cigarečių dūmai, įvairūs elektros prietaisai, sukelia apatiją ir depresiją. Ši problema gali būti išspręsta naudojant druskos žvakides, kurios skleidžia didelės koncentracijos neigiamus jonus. Šiuolaikiniai SPA ir sveikatingumo centrai savo veikloje taip pat dažnai naudoja Himalajų druską, nes ji suteikia gyvybingumo ir žvalumo.

Didina neigiamų jonų kiekį ore.
Grynina orą.
Savo išvaizda padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, taip mažinant streso poveikį.
Palengvina astmos, sinusito ir alergijos simptomus.
Ši žvakidė gali būti unikali ir nuostabi dovana artimam žmogui.
Pagaminta iš aukščiausios kokybės druskos, kasamos Himalajų kalnuose.
Pasaulyje nėra kitos tokios druskos, kuri galėtų varžytis su Himalajų druska savo grynumu ir spalva.
Kadangi druskos kristalai pjaustomi rankomis, jūs nerasite 2 vienodų žvakidžių.
Rankinis apdirbimas kiekvienai žvakidei suteikia nepakartojamą natūralią išvaizdą ir grožį.

Daug žmonių žino druskos žvakidžių skleidžiamų jonų naudą sveikatai. Šie jonai yra būtini mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Oro šviežumo pojūtį po žaibo, kalnų viršukalnėse ar pajūryje sukelia didelė neigiamų jonų koncentracija. Būtent tokius jonus ir skleidžia ši druskos žvakidė. Šie neigiami jonai valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsių, augalinių sporų. Jie padeda kontroliuoti tokias ligas kaip astma, depresija ir chroniškas nuovargis. Himalajų druskų vonios yra rekomenduojamos sergant egzema. Šios druskos skleidžiami neigiami jonai valo orą nuo dūmų. Dabar jūs galite mėgautis okeano, miško ar kalnų oro gaiva savo namuose ar darbe.


Kilmės šalis: Pakistanas

Gamintojas: Natur Boutique

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Himalajų druskos žvakidė, 800-1000 g, Natur Boutique

Himalajų druskos žvakidė, 800-1000 g, Natur Boutique

Didina neigiamų jonų kiekį ore.Grynina orą. Savo išvaizda padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, taip mažinant streso poveikį. Palengvina astmos, sinusito ir alergijos simptomus.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

1 other product in the same category: