Levandų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Levandų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 11,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 11 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,11.


Apie prekę

Kvėpuokite laisviau, atsigaivinkite ir įkvėpkite Frishi – tai harmonija su Jūsų sveiku ir aplinkai draugišku gyvenimo būdu! Frishi oro gaivikliai iš Belgijos veikia be propelento dujų (kaip freonai, propanas, butanas ir kt.), be suslėgto oro – jų sudėtyje yra tik 100 % natūralių augalų eterinių aliejų ir alkoholio.

Frishi veikia principingai – neutralizuoja, bet ne maskuoja blogus kvapus, todėl yra stulbinančiai veiksmingi, pavyzdžiui, cigarečių dūmų kvapas patalpoje dingsta Frishi spustelėjus tik 3 – 4 kartus. Apsimoka naudoti – vieno didelio 100 ml Frishi flakono užtenka apie 900 purškimo kartų.

Visiškai (100 proc.) natūralių eterinių aliejų pagrindu. Veiksmingai neutralizuoja kvapus. Be propeno dujų (freonų, propano, butano ir kt.) ar suspausto oro. Ekonomiškas: užtenka ±900 purškimų. Naudojimas: purkšti bet kurioje patalpoje kaip galima aukščiau.

Niekada nepurkškite virš ar ant baldų, PVC, plastmasės ar organinio stiklo paviršių.

Sudėtis:  tikrosios levandos, levandinai, etanolis, nitrogenas.

Gamintojas: Biovita, Belgija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Levandų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Levandų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Veiksmingai neutrali­zuoja kvapus

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

28 other products in the same category: