Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

Nauja prekė

€ 9,99

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,09.


Apie prekę

Koncentruotas skystas skalbiklis – tai gamtos galia butelyje.  „Smart Green“ technologijos dėka jūsų skalbiniai bus nepriekaištingai švarūs ir puikiai kvepės.

✓  Nedirgina jautrios odos

✓  Pašalina sunkiai išplaunamas dėmes

✓  „Smart Green“ technologija


Naudoti:tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Pilti tiesiai į skalbiklio skyrelį . Visada vadovaukitės informacija skalbinių etiketėse ir skalbimo mašinos instrukcijomis. Netinka vilnai ir šilkui, šiems audiniams skalbti naudokite Ecover skystą švelnų skalbiklį Delicate.

Įspėjimas.Stipriai dirgina akis. Ecover universali koncentruota skalbimo priemonė. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Išimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir jei lengvai galite juos išimti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nesiliauja: Kreipkitės į gydytoją. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 5-15%: nejoninės ir joninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. <5%: muilas, kvapiosios medžiagos (limonenas, linalolas, geraniolis, butilfenil metilpropionalis, citronelolas), enzimai. Kiti: vanduo, natrio citratas, alkoholis, glicerinas, polipropileno tereftalatas, trinatrio atilenediamino disukcinatas, pieno rūgštis. 

Charakteristikos
Brandas Ecover

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

Nedirgina jautrios odos


19 other products in the same category: