Tualeto gaiviklis, pipirmėčių ir eukaliptų aromato, EDL Nature, 2X50g

Tualeto gaiviklis, pipirmėčių ir eukaliptų aromato, EDL Nature, 2X50g

07000012147

Nauja prekė

In Stock

€ 5,08

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

WC gaiviklis su laikikliu. Valo ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, pašalina nemalonius kvapus. Vieno gaiviklio užtenka iki 4 savaičių (nuleidžiant vandenį 8 k. per dieną). Sertifikuota ECOCERT.

Naudojimas: pritvirtinti prie klozeto taip, kad nuleisto vandens srovė liestųsi su gaivikliu.

Sudedamosios dalys: > 30% natrio sulfato, 15-30% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5-15% sekvestrantų, <5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 100% natūralių kvapiųjų medžiagų (pipirmėčių ir eukalipto eteriniai aliejai). Sudėtyje yra D-LIMONENO. Kitos sudedamosios dalys: kukurūzų krakmolas, ksantano derva. 100% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Saugos įspėjimai. DĖMESIO! Dirgina odą. Sukelia rimtą akių pažeidimą. Sudėtyje yra eukaliptolio. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo vaikų. PATEKUS ANT ODOS: Nuplaukite dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei juos dėvite ir tai lengva padaryti. Tęsti skalavimą. Jei atsiranda odos uždegimas: kreiptis į gydytoją. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite produkto talpyklą arba etiketę.

100% perdirbamo plastiko rėmas ir išorinė dėžutė.

Atsiliepimai

Monday 29 February 2016 11.01
nusivyliau

Neteisingai pateikta informacijs, kad "vieno gaiviklio užtenka iki 7 savaičių". Man užteko šiek tiek daugiau nei savaitei. Ir tai esam 2 asmenų šeima, kuri anksti ryte išeinam, vėlai grįžtam. Gaiviklio kvapo beveik visai nejaučiau. Tik pirmom dienom vos vos.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Tualeto gaiviklis, pipirmėčių ir eukaliptų aromato, EDL Nature, 2X50g

Tualeto gaiviklis, pipirmėčių ir eukaliptų aromato, EDL Nature, 2X50g

WC gaiviklis su laikikliu. Valo ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, pašalina nemalonius kvapus. Skirtas klozetams ir pisuarams.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

7 other products in the same category: